Jak pozyskujemy do pracy osoby z Ukrainy?

Kompleksowo przeprowadzamy rekrutację osób z Ukrainy, które chcą podjąć pracę w Polsce. Zapewniamy zatrudnienie w ramach leasingu pracowniczego, czy wynajmu kandydatów pochodzących z Ukrainy. Angażujemy się również w działania, które mają na celu zatrudnić pracowników z Ukrainy w charakterze pracy tymczasowej.

Jak wygląda zatrudnienie osoby z Ukrainy, która zgłosi się do Ultra Job?

Z uwagi na bogatą ofertę prac, zgłasza się do nas mnóstwo osób z Ukrainy. Posiadamy więc obszerną bazę ludzi z tego kraju i potrafimy spośród nich wybrać najlepszych kandydatów z najwyższym potencjałem do pracy na określonym stanowisku. Oprócz tego prowadzimy również rekrutację bezpośrednio w ukraińskich miastach. Nasi kompetentni przedstawiciele doskonale władają językiem ukraińskim i są bardzo dobrze zorientowani w tym, jacy ludzie najbardziej poszukują pracy i jakie stanowiska są dla nich atrakcyjne w Polsce.

Niezależnie od tego, czy osoba z Ukrainy dobrze posługuje się językiem polskim, czy też nie, może liczyć na naszą fachową pomoc. Wspieramy takie osoby podczas dopełniania formalności, co oznacza, że staramy się o uzyskanie oświadczenia, które umożliwia obcokrajowcowi wykonywać pracę na terenie Polski.

Oprócz tego zawieramy umowę, kierujemy na odpowiednie badania, a gdy już uda się skompletować wszystkie potrzebne dokumenty, potencjalny kandydat staje się faktycznym pracownikiem, który trafia do odpowiedniej firmy. Na miejscu przechodzi odpowiednie przeszkolenie, by móc wykonywać pracę w danym zakresie.

Pracownicy z Ukrainy mogą u nas liczyć również na inną formę wsparcia. Mianowicie dbamy o to, by ludzi ci bezpiecznie i w dogodnych warunkach dotarli do naszego kraju, więc organizujemy im transport, a także nocleg lub pomagamy w znalezieniu odpowiednich usług w tym zakresie. 

UltraJob.pl – Agencja Pracy Tymczasowej
Pracownicy z Ukrainy
Pozyskujemy pracowników z Polski i z Ukrainy dla klientów zainteresowanych zatrudnianiem pracowników tymczasowo, w tym sezonowo. Nasi klienci to także firmy, które poszukują wykwalifikowanych pracowników i bez kwalifikacji na określone stanowisko w formie leasingu pracowniczego lub do stałej pracy.
Baza ofert
Nasza baza ofert pracy i zakres branż, w jakich kandydaci poszukują zatrudnienia, jest bardzo szeroka. Cały czas poszerzamy naszą współpracę o kolejne firmy z Polski i z zagranicy. W ten sposób jeszcze efektywniej udaje się nam dopasowywać potencjał kandydatów do profilu ofert naszych klientów.
Szybka rekrutacja
Potrafimy znaleźć wartościowych pracowników z kraju i z Ukrainy w krótkim czasie. Działamy w Polsce i za granicą, oferując angaż tymczasowy również osobom zainteresowanym wyjazdami. Gwarantujemy wsparcie merytoryczne, indywidualne podejście do każdego kandydata i klienta, a także korzystne warunki współpracy.
Licencja KRAZ
Ultra Job to agencja pracy z dużym doświadczeniem posiadająca licencję KRAZ. Zdobywaliśmy naszą praktykę na rynku polskim, jak i: w Niemczech, Austrii, Holandii oraz w Szwajcarii. Zapewniamy OC, a także kompleksowe usługi związane z rekrutacją, rozliczeniem i zarządzaniem zasobami ludzkimi.

Dlaczego warto zatrudnić pracownika z Ukrainy za pośrednictwem Ultra Job?

Jeśli chciałbyś zatrudnić pracownika z Ukrainy – skorzystaj z naszej oferty. Wszystkie obowiązki związane z administracją i kadrami dopełniamy we własnym zakresie. Podejmując z nami współpracę, możesz oczekiwać fachową rekrutację, jak również na rozliczenia finansowe, w tym na wypłatę pensji w odpowiednim terminie, zgodnie z zawartą umową.

 

 

Jeżeli w Twojej firmie brakuje ludzi płynnie porozumiewających się w języku ukraińskim, możesz skorzystać z naszego wsparcia w tym zakresie. Nasz konsultant płynnie mówi w tym języku, dlatego bardzo szybko uda się rozwiązać wszelkie problematyczne kwestie związane z zatrudnieniem pracownika z Ukrainy – nasze usługi w tym zakresie obowiązują od pierwszego do ostatniego dnia umowy. Nasz konsultant staje się bardzo często swego rodzaju mediatorem na linii pracodawca-zatrudniony, a także służy pomocą, gdy pojawiają się pytania z jednej bądź z drugiej strony.

Zatrudnienie pracownika z Ukrainy nie stwarza też żadnych trudności, jeśli chodzi o sposób rozliczenia. Sami podejmujemy się tego zadania – wystarczy, że raz w ciągu miesiąca przekażesz nam karty czasu pracy zatrudnionych obcokrajowców. Dzięki nim jesteśmy w stanie wykonać precyzyjne rozliczenie, zawierające takie informacje, jak: wysokość pensji, ujęty podatek, pobrana przez nas marża. Gdy zaakceptujesz nasze rozliczenie, otrzymasz fakturę za nasze usługi.

Jeśli poszukujesz doświadczonej i profesjonalnej agencji pośrednictwa pracy oferującej leasing pracowników z Ukrainy, zapraszamy Cię do jednego z naszych biur. Możesz również wysłać do nas swoje zapytanie, a w niedługim czasie skontaktujemy się z Tobą.