Zacznij pracę – Wyślij CV

Chcesz abyśmy znaleźli pracę dopasowaną do twoich kwalifikacji i oczekiwań ?

Oferty pracy

Przejrzyj nasze aktualne oferty pracy. Zobacz co mamy do zaoferowania dla Ciebie.

Proces zatrudnienia

Zobacz jak wygląda proces zatrudniania, oraz jak dobrze rozpocząć pracę.

DOBRA I PEWNA PRACA

Dzięki nam otwierają się przed Tobą perspektywy do dalszego rozwoju. Współpracując z nami, budujesz ścieżkę swojej kariery, która opiera się na solidnym fundamencie. Troszczymy się o to, żebyś znalazł pracę, która będzie dla Ciebie interesująca, odpowiadająca Twoim predyspozycją, a zarazem, żebyś otrzymał angaż w jak najkrótszym czasie.

Jeśli poszukujesz pracy w konkretnej branży, sprawdź, co możemy Ci zaoferować. Poszukujemy zarówno kandydatów, którzy mają kwalifikacje do wykonywania określonych zadań na danym stanowisku, jak też niewykwalifikowanych. Dbamy o to, by dostosować nasze oferty pracy do Twoich możliwości i oczekiwań. Korzystając z naszych usług, zyskujesz znacznie więcej, niż tylko szansę podjęcia angażu.

Wierzymy, że skoro tak się stało, że odwiedzasz właśnie naszą agencję pośrednictwa pracy, poszukujesz oferty, która umożliwiłaby Ci podjęcie pracy jak najszybciej. Każda praca wymaga poświęceń, chociażby związanych ze zmianą swojego trybu życia. Wiedz jednak, że dajemy Ci pewne zatrudnienie, co wiąże się z terminowymi wypłatami, pełnym pakietem świadczeń, ubezpieczeniem OC i naszą pomocą, nawet, jak już podpiszesz umowę z pracodawcą.

APLIKUJ TERAZ
Znajdź pracę !
Poniżej znajdziesz nasze oferty pracy.
KREATYWNOŚĆ
INDYWIDUALNE PODEJŚCIE
ZAANGAŻOWANIE
3 kroki do sukcesu.

Współpracujemy z licznymi przedsiębiorstwami – w kraju i za granicą, więc jeśli interesuje Cie także praca na kontrakcie, bądź też na dłuższy czas poza Polską, jest to możliwe. Mamy duże doświadczenie w rekrutowaniu kandydatów, którzy zamieniają się w faktycznych zatrudnionych na rynku niemieckim, holenderskim, austriackim i szwajcarskim. Cały czas też angażujemy się w nowe projekty, poszukujemy kolejnych klientów i partnerów biznesowych, by nasza propozycja ofert pracy stawała się atrakcyjna dla jeszcze większego grona potencjalnych pracowników.

0
REKRUTACJI
0
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
0
LAT DOŚWIEDCZENIA