Współpraca

Szybko i skutecznie rekrutujemy pracowników dopasowanych do potrzeb naszych klientów.
Ultra JOB – nowoczesna agencja pośrednictwa pracy
Rekrutujemy skutecznie

Jeśli poszukujesz pracowników – wykwalifikowanych lub nieposiadających kwalifikacji na określone stanowisko w swojej firmie, zgłoś się do nas!

Rekrutujemy kandydatów w sposób nowoczesny, korzystny i skuteczny, a co najważniejsze dla Ciebie, wszystkie koszty i czas poświęcony na znalezienie dobrego pracownika leżą po naszej stronie.

Posiadany licencję KRAZ.
Motywacja
Codziennie dbamy o to, żeby pracę znalazło jak najwięcej osób. Każdy nasz przedstawiciel od działu rekrutacji po sektor kadr i marketingu dokłada swoją cegiełkę w tych staraniach.
Indywidualne podejście
Podejmujemy dialog zarówno z potencjalnym pracownikiem, jak i z pracodawcą. Ustalamy najbardziej dogodne warunki współpracy dla każdego indywidualnie.
Zaangażowanie
Dajemy z siebie wszystko, by każdy nasz kandydat zalazł zatrudnienie w firmie, która go doceni i gdzie będzie mógł rozwinąć skrzydła. Cały proces porozumienia na linii pracodawca-my i pracownik- my pochłania mnóstwo energii.
Kreatywność
Niekiedy by zatrudnić pracownika na danym stanowisku potrzeba czegoś więcej niż tylko przebrnięcie przez utartą ścieżkę rekrutacji i podjęcia pracy. Musimy więc stosować nieszablonowe strategie.
Do kogo kierujemy naszą ofertę?
Jeżeli poszukujesz pracowników do pracy tymczasowej, w tym sezonowej lub chcesz zatrudnić naszego kandydata na stałe albo w formie leasingu, skorzystaj z naszych usług! Niezależnie od tego, czy zatrudniasz na umowę zlecenie, czy umowę o pracę, jesteśmy zainteresowani współpracą. Również wtedy, gdy prowadzisz swoją działalność za granicą – wielu naszych kandydatów aktywnie interesuje się także tymi ofertami pracy.

Uprościmy Twoją pracę!

Zdajemy sobie sprawę z tego, że im więcej pracowników w firmie, tym większe wydatki związane z ich utrzymaniem. Jednak dzięki nam sporo zaoszczędzisz – nie tylko rekrutujemy, ale również zajmujemy się zarządzaniem zasobami ludzkimi, doradztwem personalnym i wieloma innymi usługami, które pozwolą Ci zaoszczędzić swój budżet. Sprawdź, co nasza agencja Ultra Job może Ci jeszcze zaoferować!

Mamy olbrzymie doświadczenie w pozyskiwaniu osób do pracy na konkretnych stanowiskach, które zdobyliśmy nie tylko na rynku krajowym, ale również zagranicznym. Cały czas także podnosimy swoje kwalifikacje, a także poszukujemy partnerów biznesowych w kraju i za granicą.

Współpracujemy z firmami z:

  • Niemiec
  • Austrii
  • Holandii
  • Szwajcarii

Oferty pracy, które proponujemy, cieszą się dużym zainteresowaniem wśród aplikujących i łatwo na nie trafić ze względu na prowadzone przez nas działania marketingowe. Zapewniamy najwyższy poziom usług, dogodne warunki współpracy, a także indywidualne podejście do każdego naszego klienta.  Posiadamy również odpowiednie kwalifikacje zawodowe oraz certyfikat, który potwierdza przyznaną licencję KRAZ.

Co oferujemy?

Pełna rekrutacja po naszej stronie

Odpowiadamy za cały proces rekrutacji: potencjalny pracodawca otrzymuje listę wybranych kandydatów, z której dobiera pracowników do swojej firmy według własnego uznania i oferuje zatrudnienie.

Leasing pracowniczy

Analizujemy złożone aplikacje kandydatów na określone stanowisko u pracodawcy. Wybieramy najlepszych i zapewniamy im niezbędną pomoc do podjęcia pracy. Następnie zawieramy umowę z pracownikami, którzy rozpoczynają nowy etap w swoim życiu, wykonując pracę dla naszego klienta.

Rekrutacja pracowników

Przeprowadzamy rekrutację kandydatów na konkretne stanowisko. Pracodawca zatrudnia gotowych do pracy zainteresowanych z przedstawionej listy kandydatów, proponując umowę zlecenie.

Pracownicy z Ukrainy

Zapewniamy dobre warunki zatrudnienia osobom z Ukrainy. Dopełniamy formalności, przeprowadzamy badania i przedstawiamy najbardziej dogodne stanowiska pracy kandydatom niepolskojęzycznym. Pracodawca może w ten sposób zatrudnić osoby po badaniach z pełną dokumentacją, które najlepiej nadają się do pracy na określonym etacie.